Bistro dobra zmiana

Dobra kuchnia. Dobre miejsce. Dobra zmiana!
Jest takie miejsce na kulinarnej mapie Białegostoku, które powstało z prawdziwej pasji do gotowania.
 
W Bistro Dobra Zmiana stawiamy na kuchnię w pełni autorską, która stanowi połączenie kulinarnych fascynacji właścicieli oraz ich pasji do gotowania. Stąd można tu nas zjeść oryginalne dania, wariacje na temat znanych i mniej znanych potraw, nie tylko kuchni polskiej, ale też arabskiej, japońskiej czy włoskiej.
Uwagę również powinno przyciągnąć wnętrze - naturalne, przygaszone kolory, drewno, intrygująca mozaika, ale przede wszystkim stół. I to na ścianach! Jest to miejsce spotkań, w którym się siada, je i rozmawia.
Menu zmienia się regularnie, bo w Dobrej Zmianie potrafimy wykorzystać produkty sezonowe i to właśnie na ich bazie tworzymy kartę dań. Menu jest na tyle różnorodne, że każdy, nawet najbardziej wymagający smakosz znajdzie coś dla siebie. Regularnie odbywa się również Festiwal Pizzy, podczas którego dorzucamy do zamówienia lemoniadę lub wino. 
 
 
 Bistro Dobra Zmiana to kulinarne miejsce na mapie Białegostoku. Nasz lokal to nie tylko intrygująca nazwa, mozaika czy stoły na ścianach ! Jest to przede wszystkim pyszna, w pełni autorska kuchnia, która stanowi połączenie kulinarnych fascynacji Chefa Kuchni Patryka Chowaniak oraz jego pasji do gotowania. Jest to miejsce spotkań, w którym się siada, je i rozmawia. W menu znajdziecie oryginalne dania, wariacje na temat znanych i mniej znanych potraw, nie tylko kuchni polskiej, ale też arabskiej, japońskiej czy włoskiej.
Karta zmienia się regularnie, bo w Dobrej Zmianie potrafimy wykorzystać produkty sezonowe i to właśnie na ich bazie tworzymy nasze dania. Menu jest na tyle różnorodne, że każdy, nawet najbardziej wymagający smakosz znajdzie coś dla siebie. Regularnie odbywa się również Festiwal Pizzy, podczas którego dorzucamy do zamówienia lemoniadę lub wino.